W sprzedaży są bilety na dzisiejszy mecz Śląsk - Jagiellonia

Trwa sprzedaż biletów na dzisiejszy mecz 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław a Jagiellonią Białystok. Posiadacze karnetów spotkanie to obejrzą za darmo.
Ceny biletów na to spotkanie na trybunę D wynoszą 14 zł (ulgowy 10 zł, rodzinny 20 zł), z kolei bilety na trybuny A i C kosztują 20 zł (ulgowy 16 zł, rodzinny 30 zł).

Posiadacze karnetów spotkanie z Jagiellonią zobaczą za darmo. Bilety na mecz z Jagiellonią zostaną automatycznie nabite na ich Karty Kibica. Posiadacze karnetów nie będą musieli więc pojawiać się w kasach, a na stadion dostaną się na podstawie Karty.

Bilety można dostać we wszystkich osiemnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok odbędzie się w poniedziałek, 21 października, o godz. 20.00 na Stadionie Wrocław.

W sprzedaży są już także bilety na dwa najbliższe ligowe mecze Śląska z Zawiszą Bydgoszcz i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z okazji tych meczów wrocławski klub przygotował promocję "Kup dwa bilety, trzeci dostaniesz gratis!".