Sport.pl

Sebastian Mila opuści mecz z Zawiszą? "Do czwartku nie będzie trenował"

Piłkarz Śląska Sebastian Mila z powodu urazu nie wystąpił w poniedziałkowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski przeciwko Jagiellonii Białystok. Nie wiadomo, czy kapitan drużyny będzie mógł zagrać w niedzielnym meczu z Zawiszą Bydgoszcz.
Mila nie znalazł się w kadrze na pucharowe spotkanie Śląska z Jagiellonią we Wrocławiu. Kapitana zespołu zastąpił Mateusz Cetnarski, który rozegrał dopiero trzeci mecz w tym sezonie. Wrocławianie przegrali z drużyną Piotra Stokowca 0:1 i odpadli z Pucharu Polski. Trener wrocławian Stanislav Levy zapytany na konferencji prasowej o nieobecność popularnego "Milowego" podczas meczu z Jagiellonią, wyjaśniał: - Sebastian ma we wtorek rezonans, do czwartku nie będzie trenował - mówił Czech.

Nie wiadomo, czy kapitan Śląska zdąży wrócić na niedzielny ligowy mecz przeciwko Zawiszy Bydgoszcz. - Moim zdaniem każdy zawodnik musi trenować, aby być przygotowanym do meczu. Nie da się bez treningu grać. Jeżeli Mila nie będzie do soboty trenować, nie może w niedzielę zagrać - tłumaczył Stanislav Levy.

Najprawdopodobniej niedysponowany będzie również Bośniak Amir Spahić, który od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją. Natomiast gotowy do gry powinien być Tomasz Hołota.

Początek spotkania Śląska z Zawiszą Bydgoszcz w niedzielę o godz. 15.30 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Więcej o: