Problemy kadrowe Zawiszy przed meczem ze Śląskiem. Zabraknie m.in. najlepszego napastnika

Bez pauzujących za kartki Michała Masłowskiego oraz Kamila Drygasa, a także kontuzjowanego Bernarda Vasconcelosa będzie musiała sobie radzić drużyna Zawiszy Bydgoszcz w niedzielnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.
Trener Zawiszy Ryszard Tarasiewicz w meczu z wrocławską drużyną nie będzie mógł skorzystać z pauzujących za nadmiar żółtych kartek pomocników Michała Masłowskiego i Kamila Drygasa. Największym osłabieniem w szeregach bydgoskiej drużyny będzie jednak nieobecność portugalskiego napastnika Bernarda Vasconcelosa, który w Zawiszy jest najskuteczniejszym zawodnikiem. Popularny "Vasco" ma już na swoim koncie pięć ligowych bramek. Vasconcelos z powodu kontuzji nie będzie trenował z zespołem przez co najmniej 10 dni. Piłkarz przebywa aktualnie w Portugalii, gdzie przechodzi rehabilitację.

Niepewny podczas niedzielnego meczu jest też występ wracającego do zdrowia Łukasza Skrzyńskiego. Defensor Zawiszy miesiąc temu podczas spotkania z Lechią w Gdańsku doznał złamania ręki. Na ostatnich zajęciach indywidualnie trenował pomocnik Piotr Kuklis, jednak jego uraz nie jest poważny.

Spotkanie Śląska z Zawiszą odbędzie się w niedzielę 27 października o godz. 15.30 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Zobacz wczorajszy trening piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz przed meczem ze Śląskiem Wrocław