Sport.pl

Stanislav Levy: Gwarantuje, że zrobimy wszystko, żeby było lepiej

W ostatnich spotkaniach na trybunach zasiada bardzo mało kibiców. Tak naprawdę wyłącznie od nas zależy, czy frekwencja się poprawi. Musimy zacząć wygrywać, bo tylko tym argumentem możemy przekonać naszych fanów do przychodzenia na stadion - mówi trener Śląska Stanislav Levy przed pojedynkiem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Mecz Śląska z Podbeskidziem będziemy relacjonować na naszym Facebooku

Śląsk przegrał ostatnio trzy spotkania z rzędu, odpadł z Pucharu Polski i spadł na 12. miejsce w tabeli. W czwartek, tuż przed świętem Wszystkich Świętych, wrocławianie zagrają z ostatnim w tabeli Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek spotkania o godz. 18.

Stanislav Levy trener Śląska Wrocław

W naszej sytuacji nie możemy lekceważyć żadnego przeciwnika. Podbeskidzie ma dobrą linię obrony i doświadczonego bramkarza, a także dysponuje szybkimi zawodnikami.

W ostatnich spotkaniach na trybunach zasiada bardzo mało kibiców. Tak naprawdę wyłącznie od nas zależy, czy frekwencja się poprawi. Musimy zacząć wygrywać, bo tylko tym argumentem możemy przekonać naszych fanów do przychodzenia na stadion. Liczę na to, że kibice wciąż będą z drużyną na dobre i na złe. Gwarantuję, że zrobimy wszystko, aby było lepiej.

Przez ostatnie dni analizowaliśmy niedzielne spotkanie z Zawiszą, a także dużo rozmawialiśmy z zawodnikami na temat ich gry. Liczę na to, że choć trochę to pomoże, chociaż na pewno w jutrzejszym składzie nie obędzie się bez zmian. Nie chcemy za dużo mówić i analizować, chcemy osiągać dobre rezultaty. W pierwszej połowie meczu z Zawiszą zawodnicy bali się wziąć odpowiedzialność na swoje barki. W drugiej udało nam się strzelić bramkę, jednak popełniliśmy dwa błędy, których nie może dopuszczać się zespół grający w ekstraklasie. Dużo więcej oczekiwałem po piłkarzach, których desygnowałem do gry w niedzielę, dlatego musimy pomyśleć nad zmianą ustawienia.

Więcej o: