Sport.pl

Śląsk ukarze finansowo Kaźmierczaka i Gikiewicza za bójkę w szatni

Władze Śląska Wrocław wydały oświadczenie w sprawie bójki Przemysława Kaźmierczaka i Rafała Gikiewicza. Obydwaj dostaną po kieszeni
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Do awantury w szatni Śląska doszło przed tygodniem, po przegranym 1:2 meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Gikiewicz miał pretensje do swoich kolegów, obrażał ich i obwiniał za porażkę, podkreślając, że przez takich nieudaczników Śląsk nic nie osiągnie. Zachowanie bramkarza wrocławskiej drużyny rozwścieczyło Kaźmierczaka, który rzucił się na niego z pięściami i uderzył w twarz. Więcej o bójce w szatni Śląska przeczytasz tutaj.

Dzisiaj zarząd klubu wydał oświadczenie w sprawie tego zajścia. Oto jego treść:

"Zarząd WKS Śląsk Wrocław SA informuje, że wszczęta została procedura dyscyplinarna względem dwóch zawodników klubu: Przemysława Kaźmierczaka i Rafała Gikiewicza.

Przemysławowi Kaźmierczakowi grozi kara za nieodpowiednie zachowanie w szatni. Przemysław Kaźmierczak już wyraził ubolewanie za zaistniałą sytuację oraz przeprosił za nią sztab szkoleniowy oraz drużynę.

Rafałowi Gikiewiczowi grozi kara za brak profesjonalizmu w relacjach z drużyną, a także postępowanie, które nie przystoi osobie uprawiającej sport zespołowy i funkcjonującej w grupie zawodowych piłkarzy.

Zawodnikom grożą sankcje finansowe wynikające z regulaminu wewnętrznego klubu".

Wrocław.Sport.pl ćwierka na Twitterze. Obserwuj nas >>

Więcej o:
Komentarze (4)
Śląsk ukarze finansowo Kaźmierczaka i Gikiewicza za bójkę w szatni
Zaloguj się
 • leming666

  Oceniono 102 razy 44

  Ciekawy konflikt. Gikiewicz, który ma pretensje do kolegów o obijanie się na murawie kontra mierny ale wierny reszcie kolegów Kaźmierczak.

  Tylko kto przyznaje rację Kaźmierczakowi niech się później nie dziwi poziomowi naszej piłki.

 • 1tafer

  Oceniono 53 razy 25

  zważywszy, że z Gikiewiczem na ławce ta drużyna osiągała największe sukcesy to trafił jak kulą w płot, albo jak jego brat w bramkę

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 14

  gdyby na boisku pokazali taką pasję

  to problemu by nie było

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX