Dalibor Stevanović wystąpił w reprezentacji Słowenii

Pomocnik Śląska Wrocław zagrał 90 minut w wygranym 1:0 przez Słowenię towarzyskim meczu z Kanadą
Jeszcze przed meczem występ Stevanovicia stał pod znakiem zapytania. Na jednym z treningów podczas zgrupowania naciągnął bowiem mięsień dwugłowy. Uraz nie okazał się jednak na tyle poważny, żeby wykluczył pomocnika Śląska z gry. Stevanović pojawił się na boisku w wyjściowym składzie, rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką. Zwycięskiego gola dla Słowenii w 53. minucie zdobył Valter Birsa, na co dzień napastnik AC Milan.

Dla Stevanovicia mecz z Kanadą był 17. występem w narodowych barwach. Po raz ostatni w kadrze pomocnik Śląska wystąpił 7 września 2010 roku w spotkaniu z Serbią. Stevanović przeszedł do historii wrocławskiego klubu jako drugi obcokrajowiec, który wystąpił w pierwszej reprezentacji swojego kraju. Pierwszym był Eric Mouloungui, który w poprzednim sezonie był powoływany do reprezentacji Gabonu.