Śląsk z pakiecie sprzedaje bilety na mecze z Pogonią oraz Piastem

Trwa sprzedaż biletów na najbliższy mecz Śląska we Wrocławiu z Pogonią Szczecin.
Z okazji przypadających Mikołajek wrocławski klub przygotował dla swoich kibiców promocję. Bilety na grudniowe mecze z Pogonią Szczecin i Piastem Gliwice można dostępne są w atrakcyjnym cenowo pakiecie.

Pakiet dwóch biletów na mecze z Pogonią i Piastem na trybuny B i D kosztuje 35 zł (ulgowy 30 zł, rodzinny 55 zł), a na trybuny A i C 65 zł (ulgowy 50 zł, rodzinny 90 zł). Pakiety można dostać do 2 grudnia, czyli do dnia pojedynku z Pogonią Szczecin. Pakiety dostępne są we wszystkich osiemnastu punktach sprzedaży.

Każdy kibic, który zdecyduje się na promocyjny pakiet biletów, w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej może kupić zestaw z klubowymi upominkami za połowę ceny! Do wyboru są trzy zestawy: za 55 zł (są w nim klubowa maskotka Orzeł Ślązak, łapka WKS-u i poduszka), 40 zł (Orzeł Ślązak, skarpetki i karty do gry) lub 35 zł (poduszka, kubek i karty do gry). Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Zestawy klubowych upominków w promocyjnej cenie mogą kupować również posiadacze karnetów. Zestawy upominków dostępne są tylko w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, które w dni powszednie czynne są w godz. 14-19, a w soboty w godz. 10-15.

Bilety na pojedynki z Pogonią i Piastem można kupować również oddzielnie. Poza promocją ceny biletów na te spotkania na trybuny B i D dla posiadaczy nowych Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł, rodzinny 33 zł), a w dniu meczu i dla osób bez nowych Kart Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł, rodzinny 43 zł). Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy nowych Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł, rodzinny 54 zł), a w dniu meczu i dla osób bez nowych Kart Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł, rodzinny 64 zł).

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Spotkanie Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin odbędzie się w poniedziałek, 2 grudnia, o godz. 20:30, zaś mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice w sobotę, 14 grudnia, o godz. 18:00.