Wisła chce Tomasza Hołotę, a Jagiellonia Kamila Bilińskiego

Wisła Kraków jest zainteresowana ściągnięciem Tomasza Hołoty ze Śląska. Z kolei wychowanek wrocławskiej drużyny może trafić do Jagiellonii Białystok - podaje ?Przegląd Sportowy?.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Runda jesienna powoli dobiega końca i polskie kluby powoli szykują się do zimowego okienka transferowego. Jak podaje "PS" Wisła Kraków jest poważnie zainteresowana ściągnięciem Tomasza Hołoty ze Śląska Wrocław. 22-letni pomocnik trafił do Wrocławia latem dlatego wątpliwe, żeby włodarze klubu zdecydowali się go sprzedać, tym bardziej że jest bardzo perspektywicznym graczem, a do tego wciąż nie jest jasna przyszłość Dalibora Stevanovicia i Przemysława Kaźmierczka, którym za pół roku wygasają kontrakty. Za transfer Hołoty "Biała Gwiazda" jest w stanie zapłacić maksymalnie 200 tys. euro.

Z kolei w kontekście zimowych wzmocnień Jagiellonii Białystok "PS" podaje nazwisko Kamila Bilińskiego. Wychowanek Śląska w poprzednim sezonie był czołowym strzelcem litewskiej ekstraklasy. Zdobył dla Żalgirisu 21 goli i sięgnął z nim po mistrzostwo kraju. Jego umowa z wileńskim klubem wygasła z końcem listopada, co oznacza, że za jego transfer nie trzeba płacić ani złotówki.