Gdzie kupić bilety na dzisiejszy mecz Śląska z Piastem

Dziś bilety na spotkanie Śląska Wrocław z Piastem Gliwice można kupić w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, dwóch kasach na Stadionie Wrocław oraz w pozostałych punktach sprzedaży biletów.
Dziś kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz punkty kasowe Stadionu Wrocław ustawione od ul. Królewieckiej i nowe kasy znajdujące się przy ul. Lotniczej są otwarte od godz. 9 rano. Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 17.30, zaś na Stadionie Wrocław kasy będą funkcjonowały aż do ostatniego kibica.

Bilety można dostać również w pozostałych punktach sprzedaży.

Z okazji promocji Mikołajkowa Dogrywka w dniu meczu bilety na trybuny B i D kosztują zaledwie 10 zł, a na A i C jedyne 15 zł!

Osoby, które skorzystały z poprzedniej Mikołajkowej Promocji i kupiły pakiet wejściówek na mecze z Pogonią i Piastem, mogą kupić bilet na spotkanie z Piastem Gliwice dla znajomego za jedyne 1 zł. Taką samą ofertę klub przygotował dla posiadaczy karnetów oraz osób, które zdążyły już kupić bilet na mecz z Piastem w normalnej cenie. Dziś bilety za złotówkę można będzie kupić tylko w kasach Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej.

Każdy kibic Śląska może za darmo korzystać z komunikacji miejskiej w obrębie granic Wrocławia na trzy godziny przed meczem i dwie godziny po meczu. Warunkiem jest posiadanie ważnego biletu na dzisiejsze spotkanie.

Spotkanie 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Piast Gliwice odbędzie się w sobotę, 14 grudnia, o godz. 18 na Stadionie Wrocław.