Pierwsza bramka Waldemara Soboty w lidze belgijskiej. Club Brugge tylko zremisował [WIDEO]

Były zawodnik Śląska Waldemar Sobota zdobył swoją pierwszą bramkę dla Club Brugge. Drużyna Polaka zremisowała ligowe spotkanie z Charleroi 2:2.
Sobota na listę strzelców wpisał się w 30. minucie. Tuż przed końcem pierwszej połowy wynik na 2:0 podwyższył Maxime Lestienne. Mimo dwubramkowego prowadzenia zespół z Brugii tylko zremisował z Charleroi, tracąc dwie bramki w zaledwie 8 minut w drugiej części meczu. Najpierw do siatki trafił David Pollet, a chwilę później Turek Onur Kaya. Polak na boisku przebywał do 83. minucie. Zmienił go Kehinde Fatai.

Club Brugge po 19 kolejkach z dorobkiem 40 punktów zajmuje trzecie miejsce w belgijskiej ekstraklasie. Do liderującego Standardu Liege traci cztery punkty. Kolejne spotkanie zespół Waldemara Soboty rozegra 26 grudnia, a jego rywalem będzie Waasland-Beveren.