Nowi gracze Śląska Tom Hateley i Wojciech Pawłowski zwiedzali Wrocław

Po przylocie do Wrocławia Tom Hateley i Wojciech Pawłowski wybrali się na krótką wycieczkę po mieście.
Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na nasz newsletter Śląsk Extra

Angielski obrońca Tom Hateley oraz bramkarz Wojciech Pawłowski mają zostać piłkarzami Śląska. Wczoraj Hateley wylądował we Wrocławiu wraz ze swoją narzeczoną i menedżerem. Z lotniska udali się do hotelu, gdzie dołączyli do Wojciecha Pawłowskiego, który do Wrocławia również przyjechał ze swoją partnerką. Z hotelu wszyscy wyruszyli w podróż po najważniejszych punktach naszego miasta.

Jak opisuje strona klubu slaskwroclaw.pl, zaczęli od Stadionu Wrocław, który w przypadku zaliczenia przez obu graczy testów, w najbliższych miesiącach stanie się ich miejscem pracy. Hateley i Pawłowski zwiedzili wszystkie najważniejsze pomieszczenia, w tym szatnię gospodarzy, pomieszczenia odnowy biologicznej, zapoznali się także z murawą i strefą VIP.

Kolejnym punktem wycieczki był stadion przy ul. Oporowskiej, gdzie dziś Śląsk rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Również i w tym miejscu testowani gracze obejrzeli szatnię, siłownię oraz urządzenia do odnowy biologicznej. Z Oporowskiej zawodnicy udali się do Rynku, a następnie wrócili do hotelu.

Nie był to jednak koniec poznawania Wrocławia. Wieczorem Tom i Wojtek razem ze swoimi narzeczonymi wybrali się do Hali Orbita na mecz koszykarzy Śląska ze Stabillem Jezioro Tarnobrzeg.

Dziś obydwaj będą na pierwszym w tym roku treningu Śląska, który zaplanowano na godz. 15.