Sport.pl

Stanisław Han nowy współwłaściciel Śląska: Wrocław zasługuje na drużynę z prawdziwego zdarzenia

Zdecydowałem o zainwestowaniu w Śląsk Wrocław, ponieważ uważam, że miasto zasługuje na drużynę z prawdziwego zdarzenia - napisał w specjalnym oświadczeniu Stanisław Han, prezes firmy Hasco-Lek, który wykupił pakiet akcji Śląska.
Miasto sprzedało trzy pakiety akcji Śląska. Jeden pakiet zawierający prawie 17 proc. akcji wykupił Stanisław Han, który dziś wydał specjalne oświadczenie w tej kwestii.

Oświadczenie prezesa zarządu PPF Hasco-Lek Stanisława Hana w sprawie zakupu akcji Śląska Wrocław:

Hasco-Lek odpowiedziało na ofertę miasta, składając w grudniu ubiegłego roku swoją ofertę. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od 30 lat, jesteśmy mocno związani z Dolnym Śląskiem i Wrocławiem, i nie ukrywam, że sport zawsze był dla mnie bardzo ważny.

W latach 2006-2010 moja firma sponsorowała indywidualnego mistrza świata w żużlu Jasona Crumpa, który wówczas jeździł w barwach Atlasu. Przez cztery lata - od 2009 do 2012 roku - Hasco-Lek był również sponsorem tytularnym Wrocław Maratonu.

W ubiegłym roku prowadziliśmy rozmowy z Klubem Siatkarskim Milicz, by zostać sponsorem drużyny. Pomysł upadł, bo tamtejsi radni zrezygnowali ze wspierania siatkarzy. Myśleliśmy również o współpracy z drużyną siatkarek Impela Wrocław.

Zdecydowałem o zainwestowaniu w Śląsk Wrocław ponieważ uważam, że miasto zasługuje na drużynę z prawdziwego zdarzenia. Sami nie bylibyśmy w stanie pomóc drużynie, ale trzech mocnych partnerów gwarantuje właściwy rozwój klubu. Jestem pewien, że będziemy wspólnie działać dla dobra Śląska Wrocław.

Więcej o:
"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
 
 •  
 • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= "/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!
   
  Komentarze (2)
  Stanisław Han nowy współwłaściciel Śląska: Wrocław zasługuje na drużynę z prawdziwego zdarzenia
  Zaloguj się
  • al-bundy

   Oceniono 13 razy -9

   Chcieli zainwestować w drugoligowych siatkarzy z Milicza, ale taniej było zakupić Śląsk. LOL

  • franneck

   Oceniono 14 razy -14

   Niebywałe jak ludzie sami sie pchają by topić w tym interesie spora kasę... Najpierw zmiany w Legii, teraz w Śląsku. Dopóki piłka nie stanie sie kulturalnym sportem (kibice) i nie osiągniemy poziomu profesjonalnego rozwoju tej dyscypliny poprzez młodzież w akademiach (powszechnie), do póty biznes wiele ryzykuje, bo taką Legię najlepiej pamieta się z wybryków kiboli a Ślask jej niewiele ustepuje. Cóz wolna wola.

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX