Sport.pl

PRZEGLĄD PRASY: Śląsk przytułkiem dla bezrobotnych piłkarzy?

PRZEGLĄD PRASY. Śląsk miał stawiać na piłkarzy z regionu, a zamiast tego zatrudnia bezrobotnych z zagranicy - pisze "Przegląd Sportowy". Gazeta nazywa wrocławski klub "przytułkiem dla bezrobotnych".
"Przegląd Sportowy" przypomina słowa prezesa Pawła Żelema, który w wywiadzie dla dziennika zadeklarował, że Śląsk będzie bardziej stawiał na wychowanków i piłkarzy z regionu. "PS" wypomina wrocławianom, że gracze testowani w klubie temu założeniu przeczą. Na zgrupowaniu w Turcji są bowiem Flavio Paixao, Tom Hateley, Minori Sato i sprawdzany od niedawna Petteri Forsell. Na razie kontrakt z klubem podpisał tylko ten pierwszy, ale umowa zacznie obowiązywać od 1 lipca. Dodatkowo jak pisze "PS" Paixao ostatni oficjalny mecz zagrał 258 dni temu. "Na razie jego atutem wydaje się być to, że jest bliźniakiem Marco Paixao" - stwierdza gazeta.

Śląsk testuje także Wojciecha Pawłowskiego oraz Pawła Zielińskiego ze Ślęzy Wrocław.

Więcej o:
Komentarze (9)
PRZEGLĄD PRASY: Śląsk przytułkiem dla bezrobotnych piłkarzy?
Zaloguj się
 • vittotiffosi

  Oceniono 79 razy 75

  Dzisiaj dwie brameczki strzelił Flavio Paixao takich bezrobotnych potrzeba nam więcej

 • zenonmoryn

  Oceniono 104 razy 64

  Niech przeglad sportowy zajmie sie legla. Sprawdzic moze kazdego zawodnika a nie tak jak legla na gotowe. Prezes leglej(bufon) Was i tak wyprowadzi w pole,tylko troche po glowkujcie

 • independent9

  Oceniono 34 razy 32

  Straszny sceptycyzm dziennikarza Przeglądu Sportowego. Flavio strzelił w ostatnim sparingu Śląska dwie bramki z Białorusinami, mimo, iż nie grał w oficjalnym meczu przez 258 dni. Na pewno prezentuje się o niebo lepiej niż niektóry grajacy regularnie polski, czy tez zagraniczny zawodnik w Ekstraklasie. Gratuluję manipulacji czytelnikiem, bo na pewnpo nie była to próba zapoczątkowania kreatywnej dyskusji.

 • fanatyk_ss

  Oceniono 25 razy 19

  karbowiak weż sznur i powieś sie a od Śląska od pierre dol się!

 • puch-atek

  Oceniono 38 razy -20

  super, trochę pokopią szmaciankę, zapłodnią kilka lokalnych hotelowych dziur, naszprycują się do woli, obrzygają ryneczek, na sezon letni wyskoczą na Zachód za pieniążki klubowe, na zimę znów powrócą jak wrony ze Skandynawii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX