Sport.pl

Mateusz Cetnarski za darmo do Widzewa? Tak, ale piłkarz stawia Śląskowi warunek

Widzew Łódź chce sfinalizować transfer pomocnika wrocławian Mateusza Cetnarskiego. Śląsk stawia jednak warunek, którego nie akceptuje piłkarz.
Rozmowy prowadzone są od kilku tygodni. Widzew chce uratować się przed degradacją i koniecznie zamierza wzmocnić skład. Jednym z graczy, których łodzianie planują zatrudnić, jest pomocnik Śląska Mateusz Cetnarski.

Widzew chce transferu bezgotówkowego i Śląsk akceptuje ten warunek. Klub z Łodzi doszedł też do porozumienia z samym zawodnikiem. Problem w tym, że nie ma zgody na linii Cetnarski - Śląsk.

Szefowie Śląska zgodzą się na odejście zawodnika do Widzewa pod warunkiem, że Cetnarski zrzeknie się zaległości, które jest mu winien wrocławski klub. Piłkarz nie akceptuje tego warunku i na razie w rozmowach trwa pat. Kontrakt Cetnarskiego ze Śląskiem wygasa 30 czerwca 2014 roku.

Śląsk w sumie jest winny swoim zawodnikom około dwóch milionów złotych i rezygnuje z niektórych graczy, pod warunkiem że zrzekną się oni zaległości. Tak było m.in. z Cristianem Diazem, Johanem Voskampem czy Łukaszem Gikiewiczem.

Więcej o:
Komentarze (5)
Mateusz Cetnarski za darmo do Widzewa? Tak, ale piłkarz stawia Śląskowi warunek
Zaloguj się
 • jedrek77

  Oceniono 15 razy 7

  Facet za pól roku bedzie mógł odejść za darmo, wiec dlaczego ma rezygnować z zaległej kasy, skoro w Widzewie przez kilka miesięcy na pewno sobie tego nie odbije. Byłby idiotą. A ze nadal bedzie głownie siedział na ławce to pewnie juz do tego przywyklem.
  Swoją droga piękne transfery Orest porobił. Cetnarski, Stevanovic, Mraz i Żukowski z pensja 30 tys

 • rycholeczek

  Oceniono 57 razy -1

  Taki Diaz, Voskamp zrozumieli kiepską sytuację swojego pracodawcy, ktorego nie chcieli na koniec oskubać , a tu Polak który ostatnie dwa tygodnie szkoli się na drogim zgrupowaniu w Turcji i jednocześnie dogaduje się z Widzewem, chce odejść pół roku wcześniej i na koniec jeszcze oskubać swój "ukochany " klub. Do rezerw z chłoptasiem na pół roku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX