Mateusz Cetnarski odchodzi ze Śląska Wrocław

Mateusz Cetnarski rozwiązał umowę ze Śląskiem i przechodzi do Widzewa Łódź.
Mateuszem Cetnarskim opuścił już zgrupowanie wrocławian w Turcji i jest w drodze do Polski, gdzie dołączy do trenującego w Uniejowie Widzewa Łódź, poinformowała oficjalna strona klubu slaskwroclaw.pl

Kontrakt z Mateuszem Cetnarskim został rozwiązany, a na mocy umowy pomiędzy Śląskiem a Widzewem piłkarz zostanie zawodnikiem łódzkiego klubu. Cetnarski dziś już nie trenował ze Śląskiem. Na zajęciach pojawił się tylko po to, by pożegnać się z kolegami z drużyny i sztabem szkoleniowym. Następnie odleciał do Polski, gdzie dołączy do zespołu Widzewa Łódź.

Cetnarski trafił do Śląska 2,5 roku temu z GKS-u Bełchatów. We wrocławskim klubie zagrał w 63 spotkaniach, w których strzelił sześć goli. Z WKS-em zdobył mistrzostwo Polski, brązowy medal rozgrywek oraz Superpuchar. Jego dotychczasowa umowa ze Śląskiem obowiązywała do czerwca 2014 roku.

Już od kilku tygodni w tej kwestii prowadzone były negocjacje. Szefowie Śląska chcieli rozwiązać kontrakt z piłkarzem pod warunkiem, że zrzeknie się zaległych premii. W ten sposób Śląsk rozstaje się z wieloma swoimi graczami i chętnie uczyniłby tak jeszcze z kilkoma innymi.