Marco Paixao: Strzelę więcej bramek od Orlando Sa i pobije rekord Pawłowskiego

PRZEGLĄD PRASY. W wywiadzie dla Super Expressu napastnik Śląska Marco Paixao zapowiada, że pobije rekord Tadeusza Pawłowskiego i w jednym sezonie strzeli więcej niż 20 bramek. Portugalczyk podkreśla również, że jest lepszy od Orlando Sa kupionego przez Legię.


W rozmowie z SE Paixao mówi, że jest zasmucony zwolnieniem trenera Stanislava Levego ze Śląska. Jednocześnie zapowiada, że postara się pobić rekord nowego szkoleniowca drużyny Tadeusza Pawłowskiego, który w jednym sezonie zdobył dla wrocławian 20 goli. - Licząc ligę i puchary, ja mam w tym momencie 18, a mój cel na ten sezon to 30 trafień. To będzie fajne - pobiję rekord naszego trenera, a jego będzie to cieszyło, bo moje gole pomogą mu w zdobywaniu punktów. Czyli nie może być na mnie zły (śmiech) - mówi Marco Paixao.

Napastnik zapowiada, że po ostatnich transferach Śląsk będzie mocniejszy, a dla drużyny pokazało się światełko w tunelu. Paixao nie grzeszy też skromnością i otwarcie stwierdza, że czuje się lepszy od Orlando Sa, którego ostatnio kupiła Legia. - Uważam, że ja jestem dużo lepszy. Ale uszanuję, jeśli Orlando powie na odwrót, każdy powinien w siebie wierzyć. To mój rodak, więc życzę mu jak najlepiej w Legii. Na Cyprze zagraliśmy przeciw sobie raz, jego zespół wygrał 3:1, obaj strzeliliśmy po bramce - opowiada Paixao.

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>