Raport kartkowy przed meczem Śląsk - Legia: Do gry wracają Gavish i Dwaliszwili

W najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Śląsk podejmie aktualnego lidera tabeli - Legię Warszawa. Na to spotkanie wrócą pauzujący ostatnio za kartki: Oded Gavish w ekipie Śląska i Wladimir Dwaliszwili w zespole ze stolicy.
Chcesz wiedzieć więcej o Śląsku? Zapisz się na bezpłatny newsletter ŚLĄSK EXTRA >>

Żaden piłkarz w drużynie Tadeusza Pawłowskiego nie będzie musiał pauzować w najbliższym spotkaniu z Legią. Po jednomeczowej dyskwalifikacji do zespołu wraca izraelski obrońca Oded Gavish. Na swoje boiskowe zachowanie w spotkaniu z warszawskim zespołem będą musieli uważać za to: Rafał Grodzicki, Adam Kokoszka, Krzysztof Ostrowski i Sylwester Patejuk. W przypadku wymienionych graczy, każde kolejne napomnienie żółtą kartką przez sędziego oznacza pauzę w następnym meczu.

Z kolei do zespołu Legii wraca Wladimir Dwaliszwili. Przypomnijmy, że Gruzin został zawieszony przez Komisję Ligi na dwa spotkania za ruch łokciem w kierunku Pawła Golańskiego podczas meczu z Koroną Kielce. Natomiast na żółte kartki w starciu ze Śląskiem szczególną uwagę zwrócić muszą: Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Miroslav Radović oraz Michał Żyro.

Mecz Śląska z Legią odbędzie się w niedzielę, 9 marca, o godz. 18 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>