Zamiana ról w Śląsku: Tadeusz Pawłowski i spółka na murawę, piłkarze będą kibicować

W poniedziałek odbędzie się inauguracja rozgrywek Śląsk Wrocław PRO. Trener Tadeusz Pawłowski pojawi się na boisku w roli piłkarza, dopingować go będą zawodnicy Śląska


Śląsk Wrocław PRO to amatorska liga piłki nożnej, której organizatorem od tego sezonu jest Śląsk Wrocław (wcześniej funkcjonowała pod nazwą Piłka Plus). Mecze będą rozgrywane na boiskach Młodzieżowego Centrum Sportu przy ulicy Lotniczej 72.

Wydarzeniem wieczoru ma być występ trenera Śląska Wrocław Tadeusza Pawłowskiego, który będzie reprezentował drużynę złożoną z pracowników klubu. Poza nim na murawie pojawią się: Piotr Jawny, Marek Kowalczyk czy Tomasz Hryńczuk - wszyscy pełnią rolę trenerów w Śląsku Wrocław, a za czasów kariery piłkarskiej rozegrali wiele spotkań w biało-zielonych barwach. Na boisko wybiegną też pozostali członkowie sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu - Łukasz Czajka, Paweł Barylski i kierownik drużyny Zbigniew Słobodzian. Rywalem Śląska Wrocław będzie Effect Pharm, czyli jeden z głównych kandydatów w walce o awans do Ekstraklasy.

Swoich trenerów dopingować będą zawodnicy pierwszego zespołu Śląska Wrocław. Na trybunach przy Lotniczej pojawią się Krzysztof Ostrowski, Flavio Paixao, Robert Pich, Sylwester Patejuk i Mariusz Pawelec. Wstęp na imprezę wolny.

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>