Sport.pl

Śląsk bez Dudu i Ostrowskiego, trener Zawiszy Ryszard Tarasiewicz na trybunach

Dwóch obrońców Śląska Brazylijczyk Dudu Paraiba i Krzysztof Ostrowski nie zagrają w najbliższym spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz z powodu zawieszenia za kartki.


Dudu nadal pauzuje za czerwoną kartkę, którą zobaczył podczas derbowego spotkania z Zagłębiem Lubin. Natomiast czwarty żółty kartonik w ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze zobaczył Krzysztof Ostrowski. Obaj zawodnicy są zatem poza kadrą na niedzielny mecz z Zawiszą. W pojedynku z bydgoskim zespołem na żółte kartki uważać muszą: Rafał Grodzicki, Adam Kokoszka i Sylwester Patejuk. Każdy z nich w przypadku kartkowego napomnienia w najbliższym meczu będzie musiał pauzować w następnej kolejce.

Osłabiony przed meczem będzie również Zawisza. Bydgoszczanie w spotkaniu ze Śląskiem będą musieli sobie radzić bez swojego trenera Ryszarda Tarasiewicza, który zobaczył czerwoną kartkę w ostatnim ligowym pojedynku z Wisłą Kraków. W ekipie Zawiszy ostrej gry muszą wystrzegać się z kolei: Łukasz Skrzyński, Sebastian Dudek, Hermes, Vahan Gevorgyan oraz Michał Masłowski, którzy na koncie zgromadzili już trzy żółte kartki. Kolejne napomnienie oznaczać będzie dla nich mecz przerwy.

Spotkanie Śląska z Zawiszą w Bydgoszczy odbędzie się w niedzielę 30 marca o godz. 15.30.

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

Więcej o: