Piłkarze Śląska z kolejną wizytą w szkole: Tym razem odwiedzili uczniów SP nr 80 [WIDEO]

Zawodnicy Śląska nadal kontynuują odwiedzanie wrocławskich i pobliskich szkół. Tym razem w spotkaniu z uczniami Szkoły Podstawowej nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia udział wzięli Mariusz Pawelec, Dalibor Stevanović i Sebino Plaku.


Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od m.in. przywitania zawodników z dziećmi i krótkiego przedstawienia się. Następnie piłkarze udzielali odpowiedzi na liczne pytania ze strony najmłodszych. Tych najwięcej padło w kierunku obrońcy Mariusza Pawelca. Sprostać pytaniom dzieci starali się jednak również Dalibor Stevanović oraz Sebino Plaku. Krótki popis swoich językowych umiejętności dał Albańczyk, który przywitał się ze wszystkimi w naszym rodzimym języku i w kilku słowach opowiedział o sobie.

Zawodnicy Śląska przygotowali najmłodszym także karty ze swoimi zdjęciami oraz plakaty całej drużyny, na których złożyli własnoręczne podpisy. Nie mogło również zabraknąć wspólnych zdjęć oraz prywatnych rozmów z boiskowymi idolami. Co ciekawe, najmłodszy uczestnik wczorajszego spotkania w SP nr 80 we Wrocławiu miał zaledwie 7 miesięcy.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

Zobacz materiał filmowy z wizyty piłkarzy Śląska w Szkole Podstawowej nr 80