Piłkarze Śląska z wizytą w kolejnej szkole: Tym razem odwiedzili uczniów w Prusicach

Piłkarze Śląska nadal kontynuują wizyty w dolnośląskich szkołach. W poniedziałek czterech podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego odwiedziło Zespół Szkół w Prusicach.


Wśród czteroosobowej grupy piłkarzy wrocławskiego klubu znaleźli się: Marian Kelemen, Lukas Droppa, Wojciech Pawłowski oraz Tadeusz Socha. Piłkarze wchodzili na salę gimnastyczną przy okrzykach dzieci, skandujących "WKS, WKS, WKS". Na początku spotkania zawodnicy, co stało się tradycją, opowiedzieli w kilku słowach o sobie, a następnie odpowiadali na liczne pytania z sali. Nie było najmniejszych problemów z komunikacją dzieci z naszymi obcokrajowcami, bowiem zarówno Marian Kelemen, jak i Lukas Droppa dobrze radzą sobie z językiem polskim.

Następnie zgromadzone na sali dzieci przystąpiły do specjalnego quizu wiedzy na temat Śląska Wrocław, a w nagrodę otrzymały od piłkarzy pamiątkowe gadżety. Zawodnicy przygotowali także najmłodszym, których było blisko 300, pamiątkowe karty ze swoimi zdjęciami oraz plakaty całej drużyny, na których złożyli własnoręczne podpisy. Nie mogło również zabraknąć wspólnych zdjęć oraz prywatnych rozmów z boiskowymi idolami.

Piłkarze Śląska najbliższe ligowe spotkanie rozegrają dopiero w sobotę, 26 kwietnia. Ich rywalem będzie Zagłębie Lubin.

Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>