W weekend grali piłkarze Śląska Wrocław wypożyczeni do niższych lig

Dwóch piłkarzy Śląska wypożyczonych do niższych lig zanotowało w miniony weekend występ w swoich zespołach.
Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

Grzegorz Skrzypczak wypożyczony do Odry Opole rozegrał 90 minut w spotkaniu przeciwko Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Jego zespół pokonał rywali przed własną publicznością 2:0 i awansował w tabeli II ligi grupy zachodniej na 12. miejsce.

Z kolei 45 minut w meczu Pogoń Siedlce - Olimpia Zambrów zanotował Jakub Więzik. Siedlczanie przegrali 0:3, ale mimo porażki nadal utrzymują pozycję wicelidera II ligi grupy zachodniej.

Natomiast Jarota Jarocin, w którym na co dzień występuje wypożyczony ze Śląska Robert Menzel, nie musiał rozgrywać swojego spotkania, bowiem w 29. serii gier przyszło mu rywalizować z wycofanym z rozgrywek KS-em Polkowice, zatem klubowi z Jarocina został przyznany walkower. Dzięki dopisaniu do swojego dorobku trzech punktów drużyna awansowała w tabeli II ligi na szesnaste miejsce, mając w swoim dorobku 28 oczek.