Śląsk Wrocław organizuje dla uczniów szkół konkurs: "Oblicza kibicowania"

Projekt Kibice Razem Wrocław zaprasza uczniów szkół podstawowych z Wrocławia i miast Fanklubów Śląska do udziału w konkursie plastycznym "Oblicza kibicowania".
Konkurs ma na celu pokazanie zjawiska kibicowania oczami najmłodszych fanów Śląska, którzy przy wykorzystaniu przyborów plastycznych będą mogli zobrazować emocje, jakie towarzyszą wizytom na Stadionie Wrocław. Jak opisuje oficjalna strona klubu slaskwroclaw.pl motyw przewodni konkursu to oblicza kibicowania, a zgłoszone prace powinny przedstawiać kibiców piłkarskich Śląska Wrocław w drodze na mecz, na stadionie lub po zakończonym widowisku.

Konkurs rozpoczął się 20 maja i potrwa do 6 czerwca 2014 r.

Wszystkie prace nadesłane na konkurs zostaną wystawione na esplanadzie Stadionu Wrocław podczas jesiennych meczów Śląska w sezonie 2014/15.

W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1-6 szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego, którzy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: klasy 1-3 oraz klasy 4-6.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie projektu Kibice Razem Wrocław (slaskwroclaw.kibice-razem.pl) oraz zostanie rozesłany mailowo do szkół podstawowych.