Sport.pl

Śląsk wydał specjalne oświadczenie w sprawie sprzedaży biletów na mecz z Borussią Dortmund

6 sierpnia piłkarze Śląska Wrocław zmierzą się z wicemistrzem Niemiec Borussią Dortmund.
Od tygodnia trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Śląsk w związku z meczem wydał na swojej stronie specjalne oświadczenie. Oto jego treść.

1. Śląsk nie jest organizatorem

WKS przystępuje do meczu z Borussią w roli uczestnika. Oznacza to, że wrocławski klub nie jest stroną odpowiedzialną za system biletowy, poprzez który można nabywać wejściówki na to towarzyskie spotkanie. Główną platformą dystrybucji biletów na mecz z BVB są portale: www.slask-bvb.pl oraz www.ebilet.pl. Prośby dotyczące realizacji zamówień i informacje dotyczące błędów w funkcjonowaniu systemu należy kierować do organizującej mecz formy Polish Sport Promotion:

telefonicznie - +48 22 357 33 21

mailowo - biuro@psport.pl, www.psport.pl

2. Bilety przy Oporowskiej

Sprzedaż biletów odbywa się również w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej. Dodatkowo, nabywając wejściówki w ten sposób można skorzystać z 10-procentowej zniżki - wystarczy być posiadaczem karnetu na mecze Śląska w sezonie 2014/2015 i zgłosić ten fakt przy zakupie biletu na BVB. Prosimy pamiętać o fakcie, że pracownicy kas stadionu również muszą składać zamówienie poprzez system biletowy organizatora i nie odpowiadają za błędy wynikające z jego funkcjonowania.

UWAGA! W kasach przy Oporowskiej za bilety na mecz z Borussią Dortmund można płacić wyłącznie gotówką! Pozostałe zakupy, np. karnetów na nowy sezon i biletów na mecz z Ruchem Chorzów można realizować poprzez inne formy płatności.

3. Na meczu z Ruchem nie kupisz biletu na BVB

Kasy Stadionu Wrocław nie prowadzą dystrybucji wejściówek na mecz z niemieckim potentatem. W dniu meczu z Ruchem Chorzów bilety na spotkanie z Borussią można nabywać wyłącznie poprzez wymienione wcześniej platformy internetowe i kasy stadionu przy Oporowskiej.

UWAGA!

Przed zakupem biletów prosimy o przygotowanie nr. PESEL, którego podanie będzie niezbędne podczas procesu zakupowego dla każdego uczestnika meczu. Klienci zagraniczni bez nr. PESEL proszeni są o przesłanie skanu dokumentu tożsamości z widocznym zdjęciem i nr. seryjnym dokumentu, ilości i kategorią biletów w celu dokonania zamówienia na adres: id-borussia-slask@ebilet.pl.

Więcej o: