Śląsk kupi napastnika? Trener: Jest szansa

- Jest szansa na transfer napastnika jeszcze tego lata - mówi II trener Śląska Paweł Barylski.
Śląsk kogoś do ataku potrzebuje, bo po kontuzji Marco Paixao w kadrze na tej pozycji zostali mu tylko 18-letni Karol Angielski i 17-letni Mariusz Idzik. - To zdolni chłopcy, ale ich gra to melodia przyszłości. Oni nie dadzą nam odpowiedniej jakości na dzień dzisiejszy - mówi wprost trener Tadeusz Pawłowski.

Wraz ze swoim asystentem Pawłem Barylskim był pytany przez dziennikarzy o możliwość pozyskania napastnika jeszcze w tym okresie transferowym. Kończy się on za dwa tygodnie. - Taka szansa jest - mówi Paweł Barylski. - Mamy hierarchię napastników, których chcielibyśmy pozyskać. Z nimi lub ich przedstawicielami prowadziliśmy rozmowy i robimy to wciąż - tłumaczył II trener Śląska.

Pytany dlaczego w takim razie wciąż nie doszło do żadnego transferu, odpowiedział: - Są pewne rozbieżności między nami a piłkarzami w różnych aspektach. Trzeba również pamiętać, że jako klub twardo trzymamy się polityki, by nie wychodzić poza określone ramy finansowe. Nie oznacza to jednak, iż w końcu z kimś się nie dogadamy - podkreślił Barylski.