Sebastian Mila wraca do reprezentacji Polski! Awaryjne powołanie dla piłkarza Śląska

Sebastian Mila dostał powołanie do reprezentacji Polski na mecz z Gibraltarem. Pomocnik Śląska w kadrze zastąpi Michała Kucharczyka z Legii Warszawa, który doznał kontuzji


Dla 32-letniego Mili będzie to powrót do reprezentacji po dwuletniej przerwie. Ostatnie spotkanie w biało-czerwonych barwach rozegrał 29 lutego 2012 roku przeciwko Portugalii. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a zawodnik Śląska na boisku pojawił się dopiero w 89. minucie.

Teraz selekcjoner Adam Nawałka docenił wysoką formę pomocnika Śląska, który po siedmiu kolejkach T-Mobile Ekstraklasy ma na koncie dwie bramki i trzy asysty i powołał go do kadry na eliminacyjny mecz z Giblartarem, który odbędzie się już 7 września w portugalskim Faro.

- Bardzo się cieszę z powrotu do reprezentacji. To jednak przede wszystkim wyróżnienie dla całej naszej drużyny, która w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze. Dlatego dziękuję kolegom z zespołu i trenerowi, bo bez nich nie byłoby tego powołania - mówi Mila, który w poniedziałek odleciał do Warszawy, by stawić się na zgrupowaniu biało-czerwonych.

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

Czy Sebastian Mila zasłużył na powołanie do kadry?