Sport.pl

Śląsk - Korona: Klub zaprasza do odwiedzenia sektora rodzinnego

Kolejny mecz domowy Śląska Wrocław to następna okazja do odwiedzenia sektora rodzinnego. Na tej przygotowanej specjalnie dla najmłodszych trybunie jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji dla najwierniejszych rodzin kibicujących WKS-owi.
Główne wydarzenie piątkowego wieczoru rozegra się oczywiście na murawie, na której naprzeciwko siebie wyjdą drużyny Śląska Wrocław i Korony Kielce. Ale jak informuje oficjalna strona klubowa slaskwroclaw.pl, przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych - będą tradycyjnie w sektorze rodzinnym.

Sektor rodzinny ponownie zostanie odwiedzony przez piłkarzy Śląska Wrocław, którzy nie znajdą się w meczowej osiemnastce. Zawodnicy zielono-biało-czerwonych znajdą chwilę na rozmowy z młodymi fanami wrocławskiej drużyny, a także na pamiątkową fotografię, którą wykonać będzie można za darmo w ustawionej jak zwykle CykBudce.

Nie zabraknie również pluszowych bohaterów popularnych filmów animowanych. W piątkowy wieczór niezawodnego Orła Ślązaka wspierać w animacji dzieci będą Kubuś Puchatek i jego wierny kompan Tygrysek. O ich przybycie na sektor rodzinny zadba oczywiście jeden z partnerów tej trybuny - firma Żywe Maskotki.

Oczywiście nie wolno zapominać o słodyczach, które otrzymają młodzi kibice Śląska Wrocław. Kosze cukierków i innych łakoci dostarczone zostaną przez firmę Słowianka, która już od 60 lat dba o dostarczanie słodkości. Ponadto wszyscy zgromadzeni w sektorze rodzinnym fani będę mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których będzie można równolegle do meczu WKS-u rozgrywać wirtualne pojedynki piłkarskie w grze FIFA 14.

Najaktywniej uczestniczące w zabawach dzieci będą miały szansę nie tylko na miło spędzony wieczór, lecz także na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania przewidziane zostały miejsca w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej zawodników zielono-biało-czerwonych na kolejne spotkania, a także zaproszenia na poranki firmowe dla dzieci w sieci Multikino.

Więcej o: