Sebastian Mila w Lechii? Śląsk stawia zaporowe warunki

Lechia Gdańsk wciąż jest zainteresowana kupnem Sebastiana Mili. Jak podaje ?Piłka Nożna?, działacze Śląska Wrocław są skłonni sprzedać swojego asa za minimum 700 tys. euro.
Wrocław.Sport.pl - jesteśmy także na Facebooku >>

Informację o planach transferowych Lechii jako pierwszy w ubiegłym tygodniu podał portal weszlo.com, według którego gdański klub zaproponował zawodnikowi 5,5-letni kontrakt, znaczną podwyżkę oraz zapewnienie, że po wypełnieniu umowy znalazłby zatrudnienie w klubie w roli trenera lub scouta.

Ta informacja wywołała burzę, bo Mila ma ważny kontrakt ze Śląskiem do 30 czerwca 2016 roku, a to oznacza, że nie może prowadzić negocjacji z innym klubem bez zgody swojego obecnego pracodawcy, gdyż jest to niezgodne z przepisami FIFA oraz PZPN. Mila i jego menedżer Daniel Weber o ewentualnym transferze do Lechii na razie nie chcą nic mówić, ale to nie znaczy, że tematu nie ma.

Więcej światła na rozmowy z Milą i ewentualne negocjacje ze Śląskiem rzuca "Piłka Nożna". Według tygodnika Lechia zaproponowała reprezentantowi Polski miesięczną pensję wynoszącą 22,5 tys. euro netto. Dodaje także, że działacze Śląska byliby w stanie sprzedać swojego zawodnika za nie mniej niż 700 tys. euro.

Jeżeli Lechia rzeczywiście zdecydowałaby się wyłożyć na stół takie pieniądze, to Mila zostałby bohaterem jednego z najdroższych transferów między klubami ekstraklasy w historii. Do tej pory najdroższym graczem pozostaje Artur Sobiech, za którego latem 2010 roku Polonia Warszawa zapłaciła Ruchowi Chorzów milion euro.Zamieszanie z odejściem Mili: Czy lider Śląska zimą odejdzie z klubu? >>

Zdjęcie Lanki NIKE HYPERVENOM PHADE FG-R JR 599073 700 Zdjęcie NIKE SPODENKI PIŁKARSKIE JUNIOR PARK KNIT SHORT 448263-302 Zdjęcie Spokey Piłka nożna KICK
Lanki NIKE HYPERVENOM PHADE... NIKE SPODENKI PIŁKARSKIE JU... Spokey Piłka nożna KICK
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Czy Sebastian Mila odejdzie zimą ze Śląska?