Zawisza - Śląsk. Wojciech Kaczmarek: Wrocławski klub to dobra marka

Zawisza - Śląsk. - Moją grę w Śląsku wspominam bardzo dobrze. Tam notowałem pierwsze występy w ekstraklasie - mówi przed piątkowym spotkaniem były bramkarz wrocławskiej drużyny, a obecnie zawodnik Zawiszy Wojciech Kaczmarek.
Jesteśmy na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

W piątek o godz. 18 piłkarze Śląska rozegrają przedostatni w tym roku mecz ligowy. Tym razem zmierzą się w Bydgoszczy z tamtejszym Zawiszą. Drużyna Mariusza Rumaka zamyka ligową tabelę z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów, ale i wrocławska drużyna złapała ostatnio zadyszkę. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego nie wygrali żadnego z czterech ostatnich spotkań.

Przed meczem Zawisza - Śląsk na łamach oficjalnej strony klubu piłkarze bydgoskiej drużyny mówią:

Andre Micael, obrońca Zawiszy: - Po drobnej kontuzji czuję się już dobrze i jestem gotowy, by grać i pomóc drużynie. Bardzo chcę wystąpić podczas piątkowego meczu. Sytuacja jest ciężka i nikt nie pomyślałby, że na tym etapie będzie tak to wszystko wyglądało, ale my się nie poddajemy i przez cały czas dajemy z siebie maksimum. Wierzymy, że się uda, i dążymy do tego. Kolejny raz spróbujemy swoich sił już w piątek. Uważam, że zasługujemy na trzy punkty. Podczas meczu z Jagiellonią pokazaliśmy, że jesteśmy mocniejszą, coraz lepszą i pewną siebie drużyną. Drużyna jest też coraz bardziej zgrana. Kwestią czasu są coraz lepsze wyniki. Treningi są teraz trudne przez warunki pogodowe. Wielu z nas nie przywykło do takich temperatur, ale kiedy wchodzimy na murawę - nie ma to najmniejszego znaczenia. Herold Goulon, pomocnik Zawiszy: - Mecz z Jagiellonią był trudny. Pogoda nie była najlepsza i spodziewałem się, że boisko będzie trochę lepsze. Niestety podczas spotkania zmagałem się z bólem pleców, co nie dawało mi komfortu gry, jakiego się spodziewałem. Przed starciem ze Śląskiem czuję się bardzo pewnie i czekam na to spotkanie. Wojciech Kaczmarek, bramkarz Zawiszy: - Moją grę w Śląsku wspominam bardzo dobrze. Tam notowałem pierwsze występy w ekstraklasie. Dużo się nauczyłem w tym klubie. Śląsk Wrocław to dobra marka.

Mecz Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław w piątek o godz. 18.