Michał Masłowski: Nie powiedziałem, że nie chcę grać w Śląsku, bo mam wyższe cele

- Nigdy nie stwierdziłem, że nie chcę grać we Wrocławiu, bo mam wyższe cele - komentuje słowa trenera Śląska Tadeusza Pawłowskiego zawodnik Zawiszy Bydgoszcz Michał Masłowski.


W poniedziałkowej audycji Radia Wrocław trener Pawłowski zdradził, że przy okazji meczu z Zawiszą Bydgoszcz rozmawiał z zawodnikiem tamtejszej drużyny Michałem Masłowskim na temat jego ewentualnej gry w Śląsku. Zawodnik miał wykluczyć taką możliwość. - Rozmawiałem z Masłowskim krótko w Bydgoszczy i powiedział, że ma wyższe cele niż gra w Śląsku - mówił Pawłowski podczas radiowego programu.

Tym słowom zaprzecza sam zainteresowany. Masłowski twierdzi, że nie odrzucił możliwości gry w Śląsku z powodu swoich ambicji. - Nigdy nie stwierdziłem, że nie chcę grać we Wrocławiu, bo mam wyższe cele. Nie ma po prostu takiej możliwości, ponieważ mam ważny kontrakt z Zawiszą Bydgoszcz i nie otrzymałbym zgody na transfer. Trener Pawłowski źle przekazał moje słowa - wyjaśnia w rozmowie dla portalu slasknet.com , dodając: - Zobaczymy jak potoczy się moja dalsza kariera. Mam nadzieję, że znajdzie się okres kiedy będę mógł reprezentować Śląsk.

Michał Masłowski jest wychowankiem Strzelinianki Strzelin. Do Śląska był przymierzany kilka razy, ale ostatecznie nie związał się z wrocławskim klubem. Od 2011 roku jest zawodnikiem Zawiszy. Z bydgoskim klubem w ubiegłym sezonie wywalczył Puchar Polski. Zdobył również tytuł "Odkrycia roku T-Mobile Ekstraklasy 2014". Na swoim koncie ma również trzy występy w reprezentacji Polski.

Kontrakt Masłowskiego z Zawiszą obowiązuje do czerwca 2017 roku.

Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze