Spotkanie Legii ze Śląskiem wybrane na mecz roku w Polsce

Pojedynek Śląska Wrocław z warszawską Legią został wybrany na mecz roku w T-Mobile Ekstraklasie. Wrześniowy pojedynek otrzymał najwięcej głosów od widzów platformy NC+.
Widzowie kanałów sportowych NC+ wybrali najciekawszy mecz roku 2014 w T-Mobile Ekstraklasie. Zwycięzcą internetowego głosowania okazał się pojedynek rozegrany 13 września pomiędzy Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław, który otrzymał 19,8 proc. głosów. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:3, a głosujący z pewnością docenili piękne bramki i ofensywną postawę zarówno podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego, jak i Henninga Berga. Nie bez znaczenia z pewnością był również fakt, że wynik ostatecznego rozstrzygnięcia ważył się aż do końcowego gwizdka.

Równocześnie do głosowania nad najlepszym pojedynkiem roku 2014 w Polsce toczył się plebiscyt mający na celu wybór "Największego Plusa jesieni", czyli najbardziej wyróżniającego się zawodnika w T-Mobile Ekstraklasie. Sebastian Mila uplasował się na 6. miejscu w rankingu, zdobywając 6 proc., głosów, a Flavio Paixao na lokacie nr 8 - z dorobkiem 5,2 proc. głosów. Zwycięzcą okazał się być reprezentujący barwy Wisły Kraków Semir Stilić, na którego zagłosowało 24,7 proc. widzów.