Piłkarski Śląsk Wrocław dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Zobacz, co można wylicytować

Piłkarski Śląsk Wrocław po raz kolejny gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku na aukcjach tradycyjnie znaleźć będzie można klubowe gadżety z autografami zawodników Śląska, a także wyjątkową okazję dla wiernych fanów Trójkolorowych.
W niedzielę na wrocławskim rynku odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, wśród licytacji, z których dochód zostanie przekazany na cele charytatywne, będzie można znaleźć te z gadżetami Śląska Wrocław. Chętni do pomocy WOŚP-owi będą mieli okazji zdobyć m.in. koszulkę meczową Flavio Paixao z autografami całej drużyny zielono-biało-czerwonych, a także wyjątkowy kalendarz na rok 2015, który również został podpisany przez piłkarzy wicelidera T-Mobile Ekstraklasy.

Ponadto Śląsk zaprasza także do licytacji poprzez portal Allegro, gdzie również prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcji internetowej można wylicytować wyjątkową możliwość obejrzenia meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa z wygodnej "Kanapy Kibica". Aukcja dostępna jest pod linkiem http://aukcje.wosp.org.pl/obejrzyj-mecz-slaska-wroclaw-z-kanapy-kibica-i1292315.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.