Nowa akcja wrocławskiego klubu: "Bądź bliżej Śląska" i spotkaj się z piłkarzami

Śląsk rusza z nową inicjatywą skierowaną do kibiców - "Bądź bliżej Śląska" to ciąg cyklicznych spotkań z piłkarzami i sztabem szkoleniowym drużyny. Jak się na nie dostać?
Śląsk na swojej stronie internetowej informuje, jak można spotkać się z zawodnikami Śląska Wrocław twarzą w twarz. Jak z piłkarskimi idolami porozmawiać w cztery oczy. Już w najbliższą środę, 14 stycznia (w godz. 19-20), na terenie kompleksu przy Oporowskiej odbędzie się pierwsze ze spotkań zatytułowanych "Bądź bliżej Śląska". Wezmą w nim udział trener Tadeusz Pawłowski oraz dwaj zawodnicy: Piotr Celeban i Krzysztof Ostrowski. To doskonała okazja, by kibice Śląska spotkali swoich ulubionych zawodników na żywo.

Inicjatywa skierowana jest głównie do karnetowiczów, którzy nabyli abonamenty na rundę jesienną sezonu 2014/15. Do wtorku, 13 stycznia, do godz. 12 Śląsk czeka na ich zgłoszenia do wzięcia udziału w spotkaniu "Bądź bliżej Śląska". Zgłoszenia należy wysyłać pod adres mailowy marketing@slaskwroclaw.pl. Pierwszych 20 posiadaczy karnetów może liczyć na miejsce na spotkaniu.

Dodatkowo klub przewidział również pięć miejsc dla kibiców, którzy nie kupili w minionej rundzie karnetów. Na ich zgłoszenia również czeka pod tym samym adresem mailowym - z tym że tutaj nie decyduje kolejność zgłoszeń, a kreatywne wykonanie zadania. Pięciu kibiców, którzy napiszą w najciekawszy sposób, dlaczego to właśnie oni powinni spotkać się z trenerem Pawłowskim i jego piłkarzami, dostanie od nas zaproszenie.