Zimowy Turniej Piłkarski we Wrocławiu: Rozpoczynają się zapisy dla uczestników

Młodzieżowe Centrum Sportu zaprasza na Zimowy Turniej Piłkarski, którego patronem w tym roku będzie Śląsk Wrocław. Zapisy na zawody trwają do 14 stycznia.
Zimowy Turniej Piłkarski rozpoczyna się 19 stycznia. Zakończy go wielki finał, który zaplanowano na 31 stycznia. W tym roku patronem zawodów będzie Śląsk Wrocław, który poza obecnością na materiałach reklamowych przygotował dla uczestników również atrakcyjne niespodzianki. Piłkarze wicelidera ekstraklasy będą m.in. uczestniczyli w ceremonii otwarcia turnieju organizowanego przez Młodzieżowe Centrum Sportu. Ponadto zwycięzcy w swoich kategoriach wiekowych odbiorą pamiątkowe puchary w przerwie meczu WKS-u z warszawską Legią, a najlepsza drużyna wśród najmłodszych uczestników turnieju zostanie członkami dziecięcej eskorty w trakcie tego spotkania.

- W zawodach mogą uczestniczyć zarówno drużyny profesjonalne, jak i amatorskie. Rywalizacja toczyć się będzie aż w siedmiu kategoriach wiekowych: żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy, junior, młodzieżowiec - mówi Tomasz Kinal, koordynator turnieju.

Zapisy przyjmowane są do 14 stycznia do godz. 14 drogą elektroniczną na adres e-mail: tomasz.kinal@mcs.wroc.pl. Podstawą zgłoszenia jest poprawnie wypełniona karta.