Sport.pl

Mariusz Pawełek: Zgrupowanie dało nam w kość, ale o to chodzi

Cieszę się, że kończymy ten obóz grą kontrolną, której wynik wskazuje na zero z tyłu - mówił po meczu z Rheindorf Altach bramkarz Śląska Mariusz Pawełek. Wrocławianie pokonali rywali 3:0


Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


Bramkarz Śląska Mariusz Pawełek po ostatnim sparingu w Turcji: - Cieszę się, że kończymy ten obóz grą kontrolną, której wynik wskazuje na zero z tyłu. W tym meczu miałem tak naprawdę dużo grania nogami, a mniej czysto bramkarskich interwencji. W jednej sytuacji musiałem się wykazać dobrym ustawieniem i refleksem, ale więcej rywale mnie nie zatrudniali. Graliśmy zdecydowanie lepiej od przeciwnika, choć aura nie była sprzyjająca. Mocny wiatr mógł sprawiać problemy, ale to są rzeczy, które są jednakowe dla wszystkich i nie można na nie narzekać. Na pewno przeanalizujemy ten mecz na spokojnie, ale tak na gorąco wydaje mi się, że możemy z niego wyciągnąć więcej dobrych stron niż złych.

- Mamy jeszcze dwa treningi w Turcji i musimy nadal pracować przed wznowieniem rozgrywek. Sztab doskonale wie, co robi, i jestem przekonany, że będziemy świetnie przygotowani na mecz Pucharu Polski z Legią Warszawa. To zgrupowanie dało nam trochę w kość, weszło w nogi i czujemy się trochę zmęczeni. Ale o to chodzi, wiemy, że teraz czekają nas niedługo lżejsze treningi i przed wznowieniem rozgrywek złapiemy z pewnością odpowiednią świeżość.

Więcej o: