Rezerwy Śląska przegrały sparingowy mecz z rezerwami Lecha Poznań

Drugi zespół Śląska Wrocław przegrał 2:3 z rezerwami Lecha Poznań w kolejnym sparingowym spotkaniu w trakcie zimowego okresu przygotowawczego.
Sparing rozegrany został na Oporowskiej. Rezerwy Kolejorza okazały się wymagającym rywalem, w składzie którego można było spotkać zawodników z ekstraklasowym doświadczeniem.

Zespół Piotra Jawnego do przerwy przegrywał 0:3. W drugiej połowie wrocławianie starali się odwrócić losy meczu. Najpierw po podaniu Karola Angielskiego do bramki rywali trafił Konrad Kaczmarek. Gola kontaktowego zanotował z kolei Juan Calahorro, który najlepiej odnalazł się w polu karnym rywali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Ulicznego. Piłkarze rezerw Ślaska stworzyli sobie jeszcze kilka okazji, ale nie udało się im wyrównać.

Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań 2:3 (0:3)

Bramki dla Śląska: Kaczmarek, Calahorro

Śląsk II: Abramowicz (46 Sobczak) - Miś (75 Miazgowski), Tanżyna, Przystalski, Pisarczuk - B. Machaj, Calahorro, Pałaszewski (60 Uliczny), Idzik (60 Matusik), Angielski (60 Bartkowiak) - Kaczmarek