Sport.pl

Michał Probierz po meczu Śląsk - Jagiellonia: Brawa dla moich obrońców, którzy wyłączyli z gry braci Paixao

Śląsk - Jagiellonia 0:1. - Nie chcę deklarować, że gramy o puchary, co najwyżej o puchar Podlasia. Chcemy grać tak, jak potrafimy najlepiej - mówił po meczu ze Śląskiem trener Jagiellonii Michał Probierz.
Jagiellonia Białystok przerwała serie Śląska bez porażki na własnym stadionie. Wrocławianie nie przegrali u siebie od marca 2014 roku. Tym razem musieli uznać wyższość białostocczan. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego po meczu z Jagiellonią stracili pozycję wicelidera.

Trener Jagielloni Michał Probierz po zwycięstwie nad Śląskiem: - Wiedzieliśmy, że wrocławianie są groźni na własnym stadionie. Wiedzieliśmy też, że dobrze grają skrzydłami, dlatego tym razem dobrze wyeliminowaliśmy ich atuty. Wielkie słowa uznania należą się moim piłkarzom. Tym bardziej biorąc pod uwagę długą, ośmiogodzinną podróż i kontuzje niektórych zawodników.

- Krzysztof Baran czekał na swoją szansę i się doczekał. W meczu ze Śląskiem spisał się bardzo dobrze. Brawa należą się też Michałowi Pazdanowi, który grał z kontuzją. Chciałem go zdjąć w przerwie, ale zgodził się. Oddał serce za zespół. Z uznaniem patrzę też na swoich obrońców, którzy nie dali pograć braciom Paixao. Momentami graliśmy bardzo defensywnie, ale to bez znaczenia. Liczy się zwycięstwo i trzy punkty.

- Nie chcę deklarować, że gramy o europejskie puchary. Co najwyżej gramy o puchar Podlasia. Najważniejsza w piłce jest pokora. Kilka dobrych występów nie sprawia, że jesteśmy kandydatem do mistrzowskiego tytułu. Mam dwa cele z Jagiellonią: odmienić zespół i utrzymać go w ekstraklasie.

Więcej o:
Komentarze (4)
Michał Probierz po meczu Śląsk - Jagiellonia: Brawa dla moich obrońców, którzy wyłączyli z gry braci Paixao
Zaloguj się
  • krolparkietu92

    Oceniono 3 razy -1

    Zapraszamy do Ligi w Wygraj Ligę!!!! Nagrody za zajęcie przez ligę miejsca od 1-5 w klasyfikacji generalnej: 1 miejsce: 120 zł 2 miejsce 60 zł 3 miejsce 40 zł 6-10: 1 miejsce: 80 zł 2 miejsce 40 zł 3 miejsce 20 zł wygrajlige.sport.pl/league/league/?id=854

  • ttoorroo05

    Oceniono 21 razy -3

    Ech Probierz,gdyby nie slupek i bramkarz ,moglo byc z piec bramek w plecy.Kupa szczescia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX