Sport.pl

Flavio Paixao o remisie Śląska z Górnikiem Łęczna: Futbol często jest niesprawiedliwy

- Wiedzieliśmy, że Górnik jest zespołem, który postawi nam trudne warunki i będzie się wytrwale bronił - mówił po piątkowym spotkaniu strzelec bramki dla Śląska Flavio Paixao.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


Remisem 1:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Śląska z Górnikiem Łęczna w ramach 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Mecz podsumowali piłkarze Śląska.

Peter Grajciar: - Zabrakło nam chyba koncentracji. Na za dużo pozwoliliśmy przeciwnikom w końcowej fazie meczu, i to zemściło się na nas w końcówce. Ciężko powiedzieć coś mądrego po takiej końcówce. Takich goli po prostu nie powinniśmy tracić. Z perspektywy boiska wydawało mi się, że mamy przewagę nad rywalem. Strzeliliśmy gola, tak niewiele zabrakło, żeby to było trafienia dające trzy punkty. Szkoda. Musimy uczyć się na błędach i wyciągać z nich właściwe wnioski.

Flavio Paixao: - Ciągle nie dane nam wygrać na wiosnę. Wiedzieliśmy, że Górnik jest zespołem, który postawi nam trudne warunki i będzie się wytrwale bronił. Grają tak zawsze, przez pełne 90 minut są skoncentrowani na bronieniu. Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz, ale walczyliśmy - postawiliśmy się rywalowi, strzeliliśmy gola i powinniśmy byli wygrać. Niestety straciliśmy bramkę w samej końcówce... Futbol często jest niesprawiedliwy. Jutro jest nowy dzień - musimy zrobić wszystko, by przekuć go w zwycięstwa. Będziemy ciężko pracować i nie pozwolimy, by takie mecze zdarzały się nam znowu.

Więcej o: