W meczu Śląsk - Podbeskidzie bukmacherzy stawiają na wrocławian

Zdaniem analityków zakładów bukmacherskich STS dzisiejszy mecz Śląska z Podbeskidziem zakończy się zwycięstwem wrocławian 2:0
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


Ostatnie spotkanie Śląska z Górnikiem Łęczna zakończyło się wynikiem 1:1. Remis obstawiło wówczas 17% klientów w punktach przyjmowania zakładów STS we Wrocławiu oraz 19% w punktach w całej Polsce. Jeden z graczy obstawił, że obie drużyny strzelą bramkę - inwestując w zakład zaledwie 10 złotych, zgarnął 560,30 złotych. Większość kibiców wierzyła jednak w zwycięstwo Śląska - w punktach STS w całej Polsce na wygraną tej drużyny postawiło 68% grających, a we Wrocławiu 80%. Górnik Łęczna miał zdaniem typujących dużo mniejsze szanse na pokonanie przeciwnika. W całej Polsce wygraną Górnika obstawiło 13% klientów STS, a we Wrocławiu zaledwie 3%.

Kibice obstawiający najbliższy mecz Śląska z Podbeskidziem nie mają wątpliwości, kto będzie zwycięzcą. Na wygraną drużyny z Wrocławia stawia 96% typujących w całej Polsce, a we Wrocławiu aż 98%. Tylko 1% kibiców uważa, że Podbeskidzie pokona Śląsk. Natomiast zaledwie 1% graczy z Dolnego Śląska i 3% z całego kraju typuje, że spotkanie zakończy się remisem. Kurs na Śląsk wynosi obecnie 1.80, a na remis 3.30. Najwięcej można wygrać, stawiając na Podbeskidzie. Kurs w tym przypadku wynosi 3.96, co oznacza, że za każde postawione 100 złotych, w razie zwycięstwa tej drużyny, można wzbogacić się o 348,48 złotych.

Mecz Śląsk - Podbeskidzie dziś o godz. 15.30.