Marco Paixao złośliwie wyśmiał napastników ekstraklasy

Napastnik Śląska Marco Paixao postanowił w niewybredny sposób wyrazić swoje zdanie na temat nominacji do Gali Ekstraklasy. Portugalczyk wyśmiał kandydatów do tytułu napastnika sezonu, sugerując, że nagroda należy się jego bratu Flavio.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


W poniedziałek odbyła się Gala Ekstraklasy podsumowująca sezon 2014/2015. Nagradzano na niej m.in. najlepszego napastnika, bramkarza, obrońcę i trenera rozgrywek. Najlepszych graczy poszczególnych kategorii wybierali piłkarze i trenerzy z ekstraklasy.

Z propozycją pięciu nominacji na najlepszego snajpera sezonu nie mógł najwyraźniej pogodzić się Marco Paixao. Portugalczyk w swoim formularzu w rubryce "Napastnik sezonu 2014/2015" dopisał swojego brata Flavio. Za to nominowanych Grzegorza Kuświka, Kamila Wilczka, Łukasza Zwolińskiego i Patryka Tuszyńskiego wyśmiał. Nie oszczędził nawet swojego rodaka Orlando Sa. Całość ironicznie skomentował na Facebooku "Ale żart".Flavio Paixao był w tym roku najlepszym strzelcem w ekipie Śląska. Portugalczyk zaliczył 18 trafień. Do króla strzelców Kamila Wilczka z Piasta Gliwice zabrakło mu tylko dwóch bramek. Zawodnik z Gliwic ostatecznie zgarnął trzy statuetki - króla strzelców, napastnika i piłkarza sezonu.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy przypadek ekscentrycznego zachowania Marco Paixao. W ubiegłym sezonie Portugalczyk został wicekrólem strzelców. Tytuł przypadł Marcinowi Robakowi z Pogoni Szczecin, który wyprzedził napastnika Śląska o jedną bramkę. I właśnie z tym faktem nie zgadzał się Paixao. Jego zdaniem sezon 2013/2014 zakończył z 22 bramkami. Napastnik przypisał sobie bramkę w meczu z Ruchem Chorzów. Piłka wpadła co prawda do siatki po strzale Paixao, ale tor lotu piłki zmienił Tomasz Hołota. Później snajper w portugalskich mediach wielokrotnie mówił, że jest współliderem klasyfikacji strzelców.

Zdjęcie Lanki PUMA VELIZE FG 102827 01 Zdjęcie WKS Śląsk Wrocław - Podkładka pod myszkę 22667 Zdjęcie WKS Śląsk Wrocław Szalik pasiak 22743
Lanki PUMA VELIZE FG 102827 01 WKS Śląsk Wrocław - Podkład... WKS Śląsk Wrocław Szalik pa...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: