Sport.pl

Jacek Kiełb pierwszym letnim wzmocnieniem Śląska?

Skrzydłowy Jacek Kiełb jest o krok od podpisania kontraktu ze Śląskiem Wrocław - podaje portal weszlo.com
Znajdź nas na Facebooku | Ćwierkamy też na Twitterze


Kiełb przebywa już ponoć w stolicy Dolnego Śląska, ma za sobą testy medyczne i najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu zostanie oficjalnie ogłoszony jako nowy piłkarz Śląska - informuje portal weszlo.com .

Zawodnik do Wrocławia trafiłby na zasadzie wolnego transferu, bo jego umowa z kieleckim klubem wygasa 30 czerwca i na pewno nie zostanie przedłużona.

Kiełb ostatnie sezony spędził w Koronie Kielce. W barwach tego klubu rozegrał łącznie 111 ekstraklasowych spotkań, w których zdobył 22 bramki. Zaliczył też dwuletni epizod w Lechu Poznań, ale jego przygoda z "Kolejorzem" zakończyła się na zaledwie 19 spotkaniach i jednym trafieniu. Przez rok grał też w Polonii Warszawa (15 występów, 3 bramki). Skrzydłowy na swoim koncie ma również dwa występy w reprezentacji Polski.

Do rozpoczęcia nowego sezonu coraz mniej czasu. Wrocławianie przygotowania wznowią już 23 czerwca. Pierwszy mecz o punkty rozegrają 2 lipca. Wtedy startuje bowiem pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy. Pierwszego rywala zespół Tadeusza Pawłowskiego pozna 22 czerwca. Potencjalnych przeciwników Śląska w pierwszej rundzie znajdzieszTUTAJ .

Zdjęcie Halówki UMBRO FUTSAL STREET 2 80722UCNE Zdjęcie Lanki SPOKEY Lanka 2 Zdjęcie Lanki NIKE MERCURIAL VICTORY FG JR 442008-505
Halówki UMBRO FUTSAL STREET... Lanki SPOKEY Lanka 2 Lanki NIKE MERCURIAL VICTOR...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: