Kolejny transfer Śląska. Adam Kokoszka wraca do wrocławskiej drużyny

28-letni środkowy obrońca Adam Kokoszka został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


O możliwym powrocie Kokoszki do Śląska mówiło się od kilku dni. Dziś piłkarz podpisuje kontrakt z wrocławskim klubem. Wkrótce transfer zostanie oficjalnie ogłoszony.

Przypomnijmy, że stoper od kilku tygodni pozostawał bez klubu, po tym jak rozwiązał kontrakt z Torpedo Moskwa z winy klubu. Piłkarz nie otrzymywał pensji przez cztery miesiące.

Co oznacza rozwiązanie kontraktu z winy klubu? To, że w przypadku Kokoszki Rosjanie będą musieli płacić mu pensję aż do końca trwania kontraktu, czyli do 31 maja 2017 roku. Jeśli Kokoszka znajdzie nowy klub, Torpedo i tak będzie musiało płacić Polakowi pensję, wyrównując różnicę do kontraktu, który z nim podpisało.

28-letni defensor w rosyjskiej ekstraklasie zanotował 22 występy. Wcześniej Kokoszka był piłkarzem m.in. Wisły Kraków, Polonii Warszawa i włoskiego Empoli. W latach 2013-14 reprezentował barwy Śląska. We wrocławskiej drużynie zagrał 45 ligowych spotkań, w których zdobył dwie bramki.

Zdjęcie Adidas Buty Footballowe Męskie F5 TRX TF G65446 Zdjęcie SPOKEY PIŁKA NOŻNA 80637 Zdjęcie Adidas Koszulka TRENINGOWA MT 14 TEE D84387
Adidas Buty Footballowe Męs... SPOKEY PIŁKA NOŻNA 80637 Adidas Koszulka TRENINGOWA ...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: