IFK - Śląsk 2:0. Joergen Lennartsson: Dziękuję Polakom za dwa wymagające mecze

- Pierwsza połowa była tylko niezła, druga była za to fantastyczna - mówił po meczu ze Śląskiem trener IFK Goeteborg Joergen Lennartsson.
Znajdź nas na Facebooku | Ćwierkamy też na Twitterze

Porażką Śląska 0:2 zakończył się rewanżowy pojedynek z IFK Goeteborg w II rundzie eliminacji do Ligi Europy. Szwedzi w kolejnej rundzie zagrają z portugalskim Belenenses.

O meczu Śląska z IFK w Goeteborgu mówił trener szwedzkiej drużyny Joergen Lennartsson: - Chciałbym podziękować Śląskowi za dwa bardzo wymagające mecze. Myślę, że tym razem fantastycznie zagraliśmy w drugiej połowie. W pierwszej części goście potrafili powstrzymać naszą jakość - drużyny, jak i poszczególnych graczy. W drugiej pokazaliśmy się jednak z dużo lepszej strony. W przerwie byliśmy pewni siebie i dlatego pokazaliśmy dużą jakość w rozgrywaniu piłki w dalszych fragmentach meczu. Pierwsza połowa była tylko niezła, druga była za to fantastyczna. Mieliśmy dziś dwóch zawodników, którzy zastąpili Vibe. Zrobili to doskonale, bo jak widzieliście, każdy z nich zdobył po jednym golu.

Zdjęcie PUMA PIŁKA ARSENAL LONDYN 08240401 Zdjęcie Puma Piłka Evo Force 5 Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA UNIVERSAL FORCE 5 82188 02
PUMA PIŁKA ARSENAL LONDYN 0... Puma Piłka Evo Force 5 PUMA PIŁKA NOŻNA UNIVERSAL ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info