Sport.pl

Tadeusz Pawłowski: Nie ma oferty za Roberta Picha

Nie ma oficjalnego zapytania w sprawie Roberta Picha. Skrzydłowy Śląska Wrocław w ostatnich dniach łączony był z turecką Kasimpasą.
Informację o tym, że słowackim pomocnikiem interesuje się 13. zespół tureckiej ekstraklasy zeszłego sezonupodał w czwartek "Przegląd Sportowy".

Pich w Śląsku radzi sobie bardzo dobrze. W poprzednim sezonie zdobył dziesięć bramek i był drugim strzelcem zespołu. W obecnych rozgrywkach już dwukrotnie trafił do siatki rywali.

Póki Śląsk walczył o awans do fazy grupowej Ligi Europy, nie było tematu transferu Słowaka, którego kontrakt wygasa w grudniu. Po odpadnięciu wrocławian w dwumeczu z IFK Goeteborg, sprawy mogą przybrać jednak nieco innych kształtów.

- Oficjalnie nic się nie dzieje - powiedział Tadeusz Pawłowski, szkoleniowiec Śląska. - Czy jakoś przygotowuję się na odejście Picha? Nie, nic się nie dzieje, więc nic nie robię - dodaje.

Mimo deklaracji trenera Pawłowskiego Śląsk zabezpiecza się na różne ewentualności. Wrocławianie znacząco wzmocnili siłę ofensywną w letnim oknie transferowym - poza Kamilem Bilińskim do zespołu dołączył również Jacek Kiełb, a w tym tygodniu testy rozpoczął Michał Janota, który ostatnie pół roku spędził w Pogoni Szczecin.

Więcej o: