Sport.pl

Podbeskidzie - Śląsk 0:1. Jakub Wrąbel: Jedna interwencja bardzo mnie podbudowała

Zwycięstwem 1:0 nad Podbeskidziem w Bielsku-Białej zakończyli 2015 rok piłkarze Śląska. Tym samym wrocławianie zimową przerwę spędzą nad strefą spadkową.
O meczu Podbeskidzie - Śląsk mówi golkiper wrocławskiego zespołu Jakub Wrąbel: - Na pewno takie zwycięstwo, dla całej drużyny, dla wszystkich kibiców daje nam bardzo wiele. Przez przerwę zimową nie będziemy w strefie spadkowej. W ostatnich dwóch meczach ligowych zdobyliśmy sześć punktów i mam nadzieję, że tak samo skutecznie będziemy punktowali po okresie przygotowawczym i będziemy wygrywać.

- W pierwszej drużynie zagrałem ponad 10 meczów, ale tak się składa, że tutaj udaje mi się zachowywać czyste konto. Mam nadzieję, że tak będzie zawsze, że gdy tu przyjedziemy, to będę grał na "zero". Na pewno to mnie cieszy, bo to udało mi się w ekstraklasie dziś po raz pierwszy.

- Miałem dziś kilka dobrych interwencji, które mnie cieszą. Myślę, że najważniejsza to była ta pod koniec meczu, gdy wybiłem piłkę po rozegraniu z rzutu rożnego nad poprzeczkę. Graliśmy już w "dziesiątkę" i to okazała się kluczowa interwencja, która bardzo mnie podbudowuje.

Więcej o: