Sport.pl

Flavio Paixao za karę zesłany do trzecioligowych rezerw Śląska

Flavio Paixao został przesunięty do trzecioligowych rezerw Śląska. To kara za to, że piłkarz bez wiedzy klubu podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


- Rozmawialiśmy z grupą graczy, z którymi chcemy przedłużyć kontrakty. Rozpoczęliśmy wstępne rozmowy. Mieliśmy od nich zapewnienia, że Śląsk będzie miał pierwszeństwo w rozmowie na temat nowego kontraktu. Piłkarze obiecali też, że o ewentualnych oferta z innych klubów dowiem się pierwszy. Flavio podpisał umowę z Lechią za naszymi plecami - mówi "Wyborczej' trener Śląska Romuald Szukiełowicz.

I dodał: - Flavio mógł podpisać kontrakt z Lechią na pół roku przed końcem kontraktu, a ja mogłem przesunąć go do drugiej drużyny.

Umowa Paixao z Lechią będzie obowiązywać od 1 lipca 2016 roku, ale wrocławianie są gotowi sprzedać go już zimą.

Flavio Paixao zawodnikiem Śląska jest od 2014 roku. Rozegrał łącznie 71 ligowych spotkań, w których strzelił 24 bramki. W obecnym sezonie zgromadził na swoim koncie pięć trafień i był najlepszym strzelcem wrocławskiej drużyny. W sobotę wieczorem kontrakt z Lechią podpisał jego brat bliźniak Marco Paixao.

Więcej o:
Komentarze (11)
Flavio Paixao za karę zesłany do trzecioligowych rezerw Śląska
Zaloguj się
 • Bartek Gzik

  Oceniono 34 razy 14

  bardzo dobra decyzja, i jeszcze powinni go nie sprzedawać teraz tylko oddac latem, niech pokopie pół sezonu w rezerwach..tak się kurestwo zwalcza:)

 • kllk1221

  Oceniono 23 razy 11

  brawo dla trenera !!!

 • dra-h

  Oceniono 19 razy 11

  Nasza liga nigdy nie będzie normalna.

 • przemo1033

  Oceniono 9 razy 5

  Bardzo dobrze. Zobaczymy co na to Lechia. Co innego gdyby powiedział ok odchodzę bo Lechia daje lepszą kasę. Mogł przynajmniej nie obiecywać trenerowi. Tymczasem złamał dane słowo. Tak właśnie wyglądają i zachowują się najemnicy. Tylko że teraz trzeba z 3 ludzi razem do pomocy i ataku. Jeden obrońca i bramkarz. Chyba ze Slask poprzedłuża kontrakty bramkarzowi i pozostalym obrońcą. Poza tym niech wiecej graja Wrąbel, Dankowski, Bartkowiak.

 • debordian

  Oceniono 15 razy 3

  Haha, czyli szykują się do spadku :)

 • komentarz_miesiaca

  Oceniono 17 razy 1

  Inteligencją nie grzeszą. Zanosi się na największy stadion w I lidze.

 • sokolddd

  Oceniono 22 razy -4

  Jeszcze go przywrócą jak im dupe przypili bo nie będzie miał kto bramek strzelać i będą w strefie spadkowej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX