Śląsk - Wisła 1:0. Mariusz Pawełek: Już przyzwyczaiłem kibiców do dreszczyku emocji

Śląsk pokonał na własnym stadionie Wisłę Kraków 1:0. Na ławce trenerskiej ?:Białej Gwiazdy? w meczu o punkty zadebiutował Tadeusz Pawłowski, były szkoleniowiec WKS-u.
Wypowiedzi piłkarzy po meczu Śląsk - Wisła:

Paweł Zieliński, obrońca Śląska: - Skromne, ale jednak zwycięstwo. Dopisujemy do swojego konta trzy punkty. Walka o utrzymanie nas nie interesuje, chcemy piąć się w górę tabeli. Tym zwycięstwem zrobiliśmy ku temu pierwszy krok. Nie mamy dużej straty punktowej i walczymy o pierwszą ósemkę. W każdym meczu musimy grać z takim zaangażowaniem jak z Wisłą. Na boisku łatwo nie było. Za nami ciężka zima, ale wiemy, że wylany pot zaprocentuje. Wierzę, że z każdym kolejny meczem nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej.

Mariusz Pawełek, bramkarz Śląska: - Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa, tym bardziej, że była to inauguracja rundy wiosennej. Na pewno wzmocni nas to psychicznie. Już przyzwyczaiłem kibiców do dreszczyku emocji w moim wykonaniu, ale cieszę się, że żadna sytuacja nie skończyła się bramką. W pierwszej połowie goście strzelili bramkę, ale sędzia odgwizdał spalonego. Ja sam nie umiem ocenić tej sytuacja, to są ułamki sekundy, które decydują o rozwoju akcji. Odnośnie komunikacji z nowymi zawodnikami, to już mamy wszystko wyjaśnione. Porozmawialiśmy nad tym tematem i mogę zapewnić, że nie powtórzy się sytuacja jaka miała miejsce z Chrobrym Głogów.