Sport.pl

Jagiellonia - Śląsk 2:1. Piotr Celeban: Byliśmy lepsi od rywala

Piotr Celeban, kapitan Śląska podsumował piątkową porażkę z Jagiellonią. - Wygrywamy i przegrywamy razem. Teraz musimy pokonać Górnika, bo ósemka nam ucieka - przyznaje kapitan wrocławskiej drużyny.
Śląsk przegrał na wyjeździe z Jagiellonią 1:2. Po meczu kapitan wrocławian Piotr Celeban mówił: - Straciliśmy trzy punkty i wracamy z niedosytem. Z przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem lepiej grającym w piłkę. Wygrywa jednak ten, kto zdobywa bramki. My, choć stwarzaliśmy sytuacje, nie byliśmy skuteczni. Jagiellonia nie miała dużo szans, zwłaszcza w pierwszej połowie. Wtedy właściwie oddali jeden groźny strzał, a potem odbita piłka i dobitka z metra.

- Uważam, że - mimo porażki - zagraliśmy lepiej niż w spotkaniu z Wisłą. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, 90 minut pracujemy na pełnych obrotach. Dziś jednak straciliśmy głupie bramki po naszych błędach. Jedziemy dalej. Trzeba się zregenerować i wygrać z Górnikiem, choćby nie wiem co. Muszą być trzy punkty, bo czołowa ósemka nam ucieka. Co do Mariusza Pawełka: wygrywamy i przegrywamy razem. Tyle na ten temat.

Więcej o: