Piast - Śląsk 1:0. Romuald Szukiełowicz: Każdą decyzję właścicieli klubu przyjmę z pokorą

Decyzje podejmują władze Śląska Wrocław, a ja każdą opcję muszę przyjąć z pokorą - mówił po przegranym 0:1 meczu z Piastem trener Śląska Romuald Szukiełowicz. 67-letni szkoleniowiec najprawdopodobniej straci posadę.
- Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Stworzyliśmy sobie kilka wyśmienitych okazji do strzelenia bramki. Tak naprawdę jednak okazja po stronie Piasta zdecydowała o wyniku - mówił o meczu z Piastem szkoleniowiec wrocławskiej drużyny Romuald Szukiełowicz.

- Szacunek dla moich zawodników, że umieli podnieść się po bolesnej porażce z Zagłębiem. Chłopaki pokazali, że potrafią grać w piłkę i to aktualne miejsce w tabeli nie jest adekwatne do ich umiejętności - przyznał.

I dodał: - Brak napastnika zastąpiłem dwoma ofensywnymi pomocnikami. Opracowaliśmy schemat gry dwoma "10" i uważam, że był to dobry sposób przedarcia się przez rosłych obrońców Piasta.

Szkoleniowiec skomentował również debiut 23-letniego bramkarza Mateusza Abramowicza. - Bardzo pozytywnie oceniam występ Abramowicza. Uważam, że jest to dobry bramkarz i dziś nie popełnił żadnych błędów. Dostał swoją szansę i ją wykorzystał.

Na koniec trener WKS-u odniósł się do ostatnich plotek na temat jego posady. - Nie mnie oceniać moją sytuację. Decyzje podejmują władze Śląska Wrocław, a ja każdą opcję muszę przyjąć z pokorą.

W mediach spekuluje się, że nowym trenerem Śląska zostanie Mariusz Rumak.

Zdjęcie Puma Piłka nożna KA Big Cat Ball 08252701 Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA KING atest FIFA 082028-16 Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA UNIVERSAL FORCE 5 82188-02
Puma Piłka nożna KA Big Cat... PUMA PIŁKA NOŻNA KING atest... PUMA PIŁKA NOŻNA UNIVERSAL ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info