Śląsk - Jagiellonia. Dudu: Jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze

Nie możemy się spalić. Ważne, żeby być skoncentrowanym i zagrać tak, jak potrafimy - mówi przed spotkaniem z Jagiellonią piłkarz Śląska Dudu Paraiba.
W najbliższą środę na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się mecz Śląsk - Jagiellonia. Po ostatnim remisie 1:1 z Koroną drużyna Mariusza Rumaka spadła na 14. pozycję.

- Teraz mamy przed sobą ważny mecz z Jagiellonią, ale drużyna jest przygotowana na walkę. Tak naprawdę każde kolejne spotkanie jest dla nas finałem. Nie możemy się spalić. Ważne, żeby być skoncentrowanym i zagrać tak, jak potrafimy. Jestem pewien, że jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze - mówi Brazylijczyk.

Dudu na swoim koncie ma już 100 występów w barwach wrocławskiej drużyny. - Jestem bardzo zadowolony z czasu, który mam przyjemność spędzać we Wrocławiu. Nie chcę nic zmieniać, bo jestem tu szczęśliwy. To, że mam już sto meczów rozegranych dla WKS-u znaczy, że wielu ludzi mi zaufało. Dziękuję za to, a ja chcę się odpłacić coraz lepszą grą - przyznaje Dudu, któremu latem tego roku kończy się umowa z klubem z Oporowskiej.

Mecz Śląsk - Jagiellonia w środę o godz. 20.30. Relacja na żywo na wroclaw.sport.pl

Więcej o: